Holubník

Nabízíme kvalitní dřevěný holubník s voliérou, který je vyroben z lepených hranolů a šroubovaný vruty. Všechny dveře jsou čepované a lepené vodovzdorným lepidlem D4. Boky a čelo holubníku jsou z palubek a záda jsou na polodrážku, aby nedocházelo ke vzniku mezer mezi prkny. Voliéra je potažena poplastovaným svařovaným pletivem a střecha je kryta kvalitním asfaltovým šindelem.

Holubník má 5 krbců s vyjímatelným předním dílem pro snadné čištění a lze v nich uzavřít holuby. Dno holubníku je z voděodolné silné překližky pro hladký povrch a dlouhou životnost. Pro snadnou údržbu a čištění je možné do holubníku vstoupit přes voliéru nebo bočními dveřmi. Voliéru lze také použít k vypouštění holubů ven pomocí bočního výletu. Všechny dveře se uzavírají na dřevěné obrtlíky, což umožňuje snadné otevírání a zabrání zamrzání v zimě.

Holubník s voliérou je prostorný, jeho rozměry jsou 168 x 80 cm a výška 200 cm, zatímco voliéra má rozměry 168 x 200 cm a výšku 200 cm. Konstrukce holubníku i voliéry je zesílená a tvoří ji hranoly 4x7,2 cm a opláštění z palubek tloušťky 18 mm.


Právě jsme dokončili nový model holubníku s voliérou pro 10 párů holubů. Holubník má rozměry 180 x 120 x 220 cm (d x h x v) a voliéra má rozměry 180 x 200 x 200 cm. Konstrukce byla vylepšena oproti staršímu modelu, kdy je zesílena a krbce tvoří celou zadní stěnu. Podlahu tvoří voděodolná překližka a celkově je holubník prostornější. Kostra holubníku i voliéry je vyrobena z hranolů o průřezu 4 x 7,2 cm a opláštění z palubek o tloušťce 18 mm. Pokud hledáte kvalitní a prostorný holubník s voliérou pro 10 párů holubů, je tento nový model tou správnou volbou.